Originální název: Physicians

Domino - 2011
ISBN: 978-80-7303-594-5

Domino (2011) 978-80-7303-594-5 344
Domino (1998) 80-86128-30-X 342
Svoboda - Libertas (NS Svoboda) (1994)
Svoboda - Libertas (NS Svoboda) (1985)

Příběh mladého amerického lékaře, který je žalován pro neodborný postup při léčení novorozence, jemuž je trvale poškozen mozek. (Založil/a: skjaninka)

cunicekb
  1. 1. 2014, 19:40
Naprosto fenomenální a strhující příběh. S tímto problémem se setkáte nejen v knize, ale i v životě. Říkala jsem si, že jestli to nedopadne dobře, budu hodně smutná, ale dobře to dopadlo,, což oblažilo moje emoce :) Ani chvíli jsem se při čtení nenudila, určitě mohu vřele doporučit a já si určitě zkusím přečíst jiná díla toho autora :)
Ivana Sobotková
  25. 9. 2016, 10:00
Na to jak mám knihy Henryho Denkera ráda,tak jsme si myslela,že bude trošku více z prostředí nemocnice a jak to v ní chodí v případě léčení takto malinkých miminek a další věci s tímto spojené.I když námět byl samozřejmě žaloba lékaře,tudíž se to více točilo kolem soudu.Ale jinak pěkné čtení a zase určitě někdy sáhnu po některé knížce od autora:)