Domov pro Kathy

Originální název: Place for Kathy Cameron

Domino - 2004
ISBN: 80-7303-179-5

Domino (2004) 80-7303-179-5 263

Po manželově tragické smrti si Grace Cameronová vybudovala malou prosperující firmu a veškerý volný čas věnovala dvanáctileté dceři Kathy. Rostoucí únavu přičítala na vrub nedostatku spánku a velkému pracovnímu vytížení. Teprve za nějaký čas se zdráhavě vypravila k lékaři – a výsledky prohlídky byly vskutku šokující. Grace se dozvěděla, že trpí nevyléčitelnou chorobou, a pokud se bude řídit radami odborníka, má naději na rok života. Když odezní počáteční šok a Grace je znovu schopna reálně uvažovat, napře všechny své síly k tomu, aby se postarala o Kathinu budoucnost. Nadále pracuje, protože chce Kathy zajistit finančně, ale především se snaží najít člověka, který by se o osiřelou dívku postaral. Není to snadné, ale přesto se matka ani dcera nechtějí vzdát. Někde přece musí existovat lidé, s nimiž bude Kathy šťastná... (Založil/a: skjaninka)

Kattty
  31. 10. 2013, 8:13
Tato kniha je velice smutná. Již na začátku jsem se neudržela a brečela jsem. Nakonec ale skončí dobře. Spíše tak hořkosladce. Dobře se čte. Doporučuji.