Mé kouzelné Já

Mé kouzelné Já Originální název: Mé kouzelné Já

Nová Forma s.r.o. - 2014
ISBN: 978-80-7453-457-7

Nová Forma s.r.o. (2014) 978-80-7453-457-7 125

Proč právě tento název – MÉ KOUZELNÉ JÁ? Nebojte se, nebudu Vás nutit věřit na „čáry máry“. Ale pokud si tuto knihu přečtete, dojdete k názoru, že to, co považujeme za podivné či neuvěřitelné, ještě neznamená, že to neexistuje. Každý z nás má v sobě kouzlo. Toto kouzlo si často vědomě zasouváme hluboko do podvědomí a zahalujeme ho, často pod vlivem okolí, do roušky strachu. Budu se Vám snažit ukázat, jak pracovat s Vaším kouzelným já. Což Vám pomůže k lepšímu pochopení nejen Vás samých, ale také Vašeho nejbližšího okolí. Tato kniha je návodem na „sebeléčení“ pro každého. Informace v ní popsané mají za úkol otevřít a aktivovat Vaši pravou hemisféru. Je zde popsán osmidenní harmonizační program. Předem je dobré přečíst si doplňující informace, které rozšíří Vaše pochopení. Kniha je také doplněna o mé vlastní harmonizační kresby. Přeji všem mnoho zdaru, Markéta Šírková. (Založil/a: janeicka)

keka75
  30. 4. 2014, 10:25
Určitě doporučuji k přečtení. Až překvapující, jak jednoduché. Každý z nás se v tom může ztotožnit. Jednoduchý návod a také jednoduše proveditelný. Zároveň hluboká pravda o věcech kolem nás.