Komando smrti

Komando smrti
Originální název: Kill Team

Polaris - 2006

Polaris (2006) 320

Poručík Kage, trestanec a voják 13. kárné legie, má jediný životní cíl - už se do ničeho nenamočit a přežít. Dosáhnout ho se stává mnohem těžší poté, co mu jeho nemilosrdný velící důstojník přidělí další úkol: Kage má vytvořit jednotku z toho nejhoršího vojenského odpadu, vycvičit z ní elitní přepadové komando a v jeho čele zlikvidovat nepřátelského generála, zástupce cizí a tajemné rasy Tau. (Založil/a: Aven)

monolog
  29. 6. 2016, 23:48
Jsem na 250 straně a upřímně vůbec nechápu, proč tahle knížka vznikla. Nejen, že se jedná o velmi špatnou variaci na Tucet špinavců, což by nevadilo, ale děj se plácá tak nějak od ničeho k ničemu. To, co se tam děje, je absolutně nelogické, zdlouhavé, nepochopitelné a nudné . Nikam to děj neposunuje a vlastně se točí jak špína v kýblu. Jak kdyby autor nevěděl, o čem psát, ale měl toho napsat hodně. Vlastně pořádně nevím, o čem to je, protože je to navíc strašně rozvláčné. Těch 250 stran by se dalo mnohem záživněji stáhnout na max 20 a věnovat se něčemu jinému. Třeba Taunům a jejich společnosti. Prozatím se mi ani nechce číst dál.