Armáda mrtvých

Poprvé vydáno celosvětově: 2008

Polaris - 2008
ISBN: 978-80-7332-121-5

Polaris (2008) 978-80-7332-121-5 304

Rikovi přátelé musí čelit armádě oživlých mrtvol, ale on sám má jiné starosti: začala se o něj zajímat inkvizice. Ne že by k tomu neměla dobrý důvod; pokud by se jim podařilo zjistit, že je Stínokrev a potomek mocného stoupence knížat Stínu, jeho osud by byl zpečetěn. Stejně jako osud jeho patronky Asei, která se jej přes přísný zákaz rozhodla vyučovat magii.
Brzy se však objevuje větší hrozba. Zdá se, že se někdo snaží otevřít bránu na Al’Terru – bránu, kterou do světa vstoupí Stín ve své nejstrašnější podobě. A pokud se tak stane, ovládnou Gaeiu ti terrarchové, kteří nepovažují lidi za víc než dobytek určený k rychlé spotřebě.
Válka mezi Taloreou a Temnou říší je nevyhnutelná. Armáda vyráží na východ, vstříc mocnému nepříteli, moru, hladu a armádě mrtvých.
Čtvrtá, závěrečná část Terarchské tetralogie z pera duchovního otce Gotreka & Felixe. (Založil/a: Aven)

hEROic
  13. 12. 2011, 17:58
Ale jo, nakonec se Terrerchský cyklus podařilo zachránit. Důstojný konec a docela vydařené dílko. I když Warhammery se mi líbili víc.