Bludičky

Originální název: The Shimmer

Alpress - 2009
ISBN: 978-80-7362-743-0

Alpress (2009) 978-80-7362-743-0 368

Policejní seržant Daniel Page se vydá po stopách své nezvěstné manželky. Zavedou ho až do texaského městečka, kde se každý večer zjevují nad krajinou tajemná světla. Na místě seržant znepokojeně zjistí, že nestojí jen před úkolem zachránit od jejich neblahých účinků svou ženu, ale že o jejich podivnou ničivou sílu projevily zájem i speciální vojenské výzkumné laboratoře.

Elleyne
  20. 1. 2014, 0:44
Musím nesouhlasit s názory pode mnou. Už díky těmto recenzím jsem od knihy příliš neočekávala, ale čím déle jsem jí četla, tím víc jsem jí propadala, a vůbec jí nevidím jako autorovo slabší dílo. Dočetla jsem ji asi před dvěma hodinami, ale nadchla mě neskutečně. A ten autorův komentář tomu všemu dodal na zajímavosti.
Orina
  11. 12. 2011, 16:10
Napínavé to je...ale bohužel až v posledních cca dvaceti stránkách. Škoda. Nápad to nebyl úplně tak špatný.
Adam Walder
  12. 2. 2011, 18:23
Bludičky patří mezi ty knížky Davida Morrella, kdy mi připadá, že prochází jakousi tvůrčí krizí (nebo nutností chrlit každý rok na trh jednu knížku??) a jeho příběhy už nemají tu atmosféru a myšlenku jako dřív. Bludičky nejsou vysloveně špatná knížka a stojí za přečtení, ovšem nedosahují kvalit dřívějších Morrellových děl.