Dokonce mi i kluka svedla

Dokonce mi i kluka svedla Originální název: Dokonce mi i kluka svedla

Akcent - 2014
ISBN: 978-80-7497-011-5

Akcent (2014) 978-80-7497-011-5 200

Do třinácti let žila Jolana v pohodě. Měla své koníčky, dokonce i začínající známost. Pak se ale stalo něco neuvěřitelného. Začala se jí zjevovat holka stejného zevnějšku. Nejdříve Jolaně jen něco vzkazovala, později se však zhmotnila ve skutečnou dvojnici. A Jolaně začalo peklo. Ta holka byla všude dřív než Jolana. Pokazila jí vystoupení v umělecké škole, ve třídě jí udělala ostudu, sebrala peníze, podvedla Jolaninu mámu a nakonec Jolaně i kluka svedla. Jolana má strach s pravdou vyrukovat, obává se, že by jí nikdo nevěřil. Když ji okolnosti přinutily k přiznání, stalo se vše, jak předpokládala. Jolanina matka získává od Jolaniny dvojnice nazpět magickou kuličku, kterou kdysi dostala od šamanky afrického kmene. Teprve nyní se její paměť začíná probouzet. Matka se ve vzpomínkách vrací do minulosti a začíná pátrat. Na světlo boží vycházejí takové události, z nichž člověku po těle mrazí. Napínavý příběh od první stránky až po tu poslední. (Založil/a: alča87)

Věra Řeháčková Věra Řeháčková
*14.08.1950