Osudová přitažlivost

Osudová přitažlivost

Podtitul: Kronika kambionů 1.

Originální název: The Cambion Chronicles 1: Living Violet
Poprvé vydáno celosvětově: 2012

Fragment - 2014
ISBN: 978-80-253-2034-1

Fragment (2014) 978-80-253-2034-1 272

Jeden polibek a tvůj život se změní. Navždy ... Sedmáctiletá Samara pracuje v knihkupectví, aby si vydělala na své první auto. Spolu s ní tam pracuje Caleb, okouzlující a tajemný mladík, jehož uhrančivý pohled nenechá klidnou téměř žádou ženu. Samara je ale jediná, která cítí, že za jeho neodolatelným úsměvem se skrývá nebezpečí. Tajemství, které Caleba obklopuje, přivádí Samaru do světa kambionů, ve kterém je přitažlivost a aktraktivita podmínkou pro přežití. Když se kolem začnou dít děsivé věci a ohrožovat její blízké, musí Samara riskovat a učinit rozhodnutí, které možná změní její život. Navždy. (Založil/a: alča87)

Jaime Reed Jaime Reed

Nnelly
  2. 5. 2014, 22:27
Co se žánru týče, tak 70%... začátek je hodně klišoidní (Stmívání hadr, bez milostného trojúhelníku) ale to tajemno je docela hezky vymyšlené a konec je chytlavý, přistihla jsem se, že čtu s napětím a jsem docela zvědavá na pokračování
Nikolka001
  24. 6. 2014, 22:05
Rozhodně jsem čekala děj, který bude akční a ne tak nudný a nic se nedějící. Četlo se to ale rychle a příběh byl čtivý. Kdyby autorka na knize trochu více zapracovala, tak by to byla skvělá kniha. :)