Nejezte blbě!

Nejezte blbě!
Originální název: Nejezte blbě!

Radioservis - 2014
ISBN: 978-80-87530-37-5

Radioservis (2014) 978-80-87530-37-5 128

Pavel Maurer, propagátor kvalitního stravování, nemilosrdný kritik úrovně českých restaurací a milovník dobrého jídla i pití, pravidelně na Radiožurnálu glosuje úroveň gastronomie v Čechách. Nyní vycházejí jeho zamyšlení i knižně. Zajímá vás, co si kladete dennodenně dobrovolně na talíř? Víte, jak poznat dobrou restauraci? Slyšeli jste někdy o kulinářském trendu zvaném fusion? A chcete se dozvědět, kde natrefit na dobrý chleba, kvalitní med nebo pravou českou marmeládu? To vše obsahují glosy Pavla Maurera, který týden co týden vyzývá posluchače Českého rozhlasu: „Nejezte blbě!“ (Založil/a: alča87)

Rutsuka
  7. 7. 2015, 23:18
Krátké jednostrankové glosy Pavla Maurera o české i světové gastronomii, které jsou někdy vtipné a někdy smutně pravdivé. Já jsem se s nimi často ztotožnila, i když nemám zdaleka tolik zkušeností a zážitků s jídlem jako autor. Jediné co mi vadilo je, že se fotky tematicky vůbec nehodí ke konkrétním článkům, i když o pár stran dál se probírá téma kam by fotka pasovala jak vyšitá. Ale to je jen malý detail a knihu můžu s klidnými srdcem doporučit :-)