Zubař - nejlepší přítel člověka

Originální název: Zubař - nejlepší přítel člověka

Almi - 2014
ISBN: 978-80-87494-10-3

Almi (2014) 978-80-87494-10-3 148

Publikace podává populárně naučnou formou široký přehled celé řady aspektů stomatologické péče, se kterými se může setkat klient (pacient) stomatologické ordinace. Poskytuje jak základní údaje o fungování orofaciálního systému, tak potřebné informace o hygieně, vyšetření a stomatologickém ošetření. Publikace vychází z praktických zkušeností autora, získaných v každodenní péči o pacienty se stomatologickými problémy. Autorovou snahou je zodpovědět většinu běžných otázek, které mohou vyvstat v souvislosti se stomatologickou péčí, a zároveň osvětlit některé tradované mýty o stomatologii, které jsou donekonečna nesprávně interpretovány širokou veřejností. (Založil/a: alča87)

Nep8
  26. 12. 2016, 18:55
Skvělý, přehledný a navíc zábavnou formou sepsaný průřez stomatologickou praxí! Od této chvíle už se nebudete bát navštívit svého (stávajícího či nového) zubního lékaře, protože budete moudřejší z různých souvislostí. Snad budou knihy od pana doktora stále jen přibývat a obohacovat nás :)