Garfield - Ve velkém

Garfield - Ve velkém
Originální název: Garfield At Large (No. 1)

Crew - 2004
ISBN: 80-86321-64-9

Crew (2004) 80-86321-64-9 64

Průvodce po počátcích kočičí filozofie, aneb jak to vlastně všechno začalo...

Zabarikádujte ledničku, zavřete sušenky do sejfu, povolejte na ochranu svého psa lidovou milici - přichází Garfield! Arogantní, agresivní, sobecký, sadistický, líný, nenažraný, cynický a filozofický kocour se značně zkresleným pohledem na osobní vlastnictví.

Nultá kniha sebraných Garfieldových stripů z období od 19.6.1978 do 21.1.1979! (Založil/a: matrosh)

Jim Davis Jim Davis
*28.07.1945

prkali
  3. 2. 2013, 10:13
Tento sešit je první a je zajímavý tím, jak na začátku byl Garfield úplně jiný - výtvarně - a jak postupně kreslíř piloval jeho krásně zjednodušenou stylizaci. Vtipnost a četnost opravdových gagů je zde, dle mého, nadprůměrná.
wwwhisk@s
  28. 2. 2013, 11:03
Nic nemá nad klasické garfieldovské stripy... sice je tahle kocourova podoba pro člověka zvyklého na toho tuctového, moderního Garfielda, je to chvíle, než to přestane lézt proti srsti a pak je to fajn čtení. Samozřejmě, jak jinak, doporučuji pro milovníky tohoto úžasného kocoura, kteří chtějí vidět jeho začátky.
Tardis
  12. 11. 2014, 16:22
Lepší dojem jsem měla až z dalších dílů. S fenoménem Garfielda jsem se poprvé setkala ve filmovém zpracování, což bylo hodně rozdílné od tohoto nultého dílu sbírky stripů, která mi moc vtipná nepřipadá. Ovšem s postupem času, někdy během třetí a čtvrté knihy, jsem se začala bavit, zvlášť když došlo na implicitní řešení životní filosofie.
Karolína.K
  21. 10. 2013, 22:20
Garfield je prostě naprosto dokonalý. dnes již komiksová klasika, u které se musí smát snad každý. Ať už Garfield nadává na pondělí, Oodiho, nebo pojídá lasagne, vždy je dokonale sarkastický a uštěpačný.