Holky někdy koušou

Poprvé vydáno celosvětově: 2009

Fantom Print - 2014
ISBN: 978-80-7398-263-8

Fantom Print (2014) 978-80-7398-263-8 256

Život vysokoškolačky nebyl určitě žádná sláva, ale byl můj. Vedlo se mi dobře, dokud upíři z Chicaga neohlásili světu svou existenci – a pak mě napadl zbloudilý upír. Stihl si dát jen doušek, než ho vyplašil jiný krvesaj… ten, který se rozhodl, že nejlepší způsob, jak mi zachránit život, je vzít mi ho. Z mého zachránce se vyklubal Mistr upír, pán Cadoganského Domu. Nyní se již nebudu potit nad dizertačkou. Budu se učit, jak zapadnout do rezidence v chicagském Hyde Parku, plné upíří smetánky věrné Ethanovi Sullivanovi, svému Pánovi. Samozřejmě, že tento vysoký, zelenooký, čtyři sta let starý upír má náležité kouzlo. Bohužel taky očekává, že mu budu vyjadřovat nekonečný vděk – a budu mu sloužit. Dobře… Jenže mé rostoucí schopnosti (najednou umím překvapivě dobře zacházet se skutečnými zbraněmi), nepříjemná sluneční alergie a Ethanovy postoje budou tím nejmenším, co mě bude trápit. Někdo mi jde po krku a stále se pohybuje po městě. Je to ten zbloudilý upír, který mě kousl? Upír z konkurenčního Domu? Naštvaný gang s pochodněmi? Mé uvedení do nočního života v Chicagu bude možná prvním impulzem k rozpoutání války. A při té poteče krev. (Založil/a: Jamesová)

Wajny
  17. 2. 2016, 20:04
Po přečtením jsem se rozhodovala, jaké dát hodnocení - 3? 4? 5? Kniha se mi líbila, je čtivá, dobře napsaná, nemá přebytečné pasáže, hlavní hrdinka není žádná pubertální troska, hlavní hrdinové jsou sexy upíři....., ale chybí mi tu určitá jiskra! Doufám, že to druhý díl napraví - 4*
Christine
  22. 12. 2014, 11:04
Kniha nebyla žádné složité čtení, i přesto jsem se začetla hned na začátku a celé mě to jednoduše bavilo. Hlavní hrdinka mi byla sympatická už jenom pro svůj věk. Nejednalo se o žádné teenage drama. A i když byli upíři v této knize dost prvoplánoví - krásní, svůdní, vypracovaní, sexy... Mě to v tomto případě vůbec nevadilo. Těším se na další díl!!!