Moje cesta do Ameriky

Podtitul: Příběhy z Floridy

Nezjištěno / Jiné - 2014
ISBN: 978-80-905066-9-5

Nezjištěno / Jiné (2014) 978-80-905066-9-5 104

Když jsem odjížděla do Ameriky, moc se mi nechtělo. To jsem ještě nevěděla, jak zajímaví lidé, zajímavá místa, mě tam čekají. Prožila jsem neuvěřitelné věci. Po duchovní stránce mě Amerika zcela změnila. Otevřelo se mi tam témata vzorců duše, o kterých píšu knihy. A hlavně jsem se setkala poprvé s tím, že žijeme ve více dimenzích. Potkala jsem tam sama sebe, viděla jsem, jak žiju v jiné dimenzi. Byla jsem velmi překvapená z těch světů, které existují paralelně kolem nás. Zatímco tady v tomto světě jsem spisovatelka, která začíná, tak v tom paralelním světě, který jsem poznala, už jsem byla známou spisovatelkou. Měla jsem možnost se seznámit s tím, že existuje ještě další dimenze, jenže tam jsem ještě nebyla vpuštěná. Když jsem se vrátila z Ameriky, tak jsem nevěděla, jestli si mohu o paralelních světech povídat, anebo jestli o nich mohu psát. Měla jsem obavy, co na to lidé. A potom jsem najednou zjistila, že paralelní světy, jsou předmětem vědeckého výzkumu. A tak jsem se rozhodla napsat o svých zkušenostech knihu.
Nakladatel: Astrolife.cz (Založil/a: Rosie5)