Cizí slovo láska

Originální název: Love and other Foreign Words

Fortuna Libri - 2014
ISBN: 978-80-7321-829-4

Fortuna Libri (2014) 978-80-7321-829-4 304

Hlavní hrdinka neřeší žádné závažné problémy – i když trochu světového míru by si ke svačině určitě dala. Má úžasnou rodinu, miluje své rodiče, zbožňuje své sestry a na milost vzala i švagra (musel však na tom tvrdě pracovat). Teď je na obzoru druhý švagr. Josiina zatím neprovdaná sestra Kate se nezadržitelně žene k oltáři a z nastávajícího člena rodiny Geoffa se budoucí švagrové zvedá žaludek. Co takhle udělat vetřelci ze života peklo? Naštvaná Josie by to možná zvládla, ale rozptylují ji upištěné spolužačky, zlatí hoši všude kolem a zejména to, že každý, zdá se, mluví úplně jiným jazykem. Jak se dá v takovém světě vůbec vyznat láska a jak dát zakusit nenávist? (Založil/a: Kůstka)

Beranek123
  25. 10. 2015, 10:23
Druhou polovinu jsem se smála, a jak debil se usmívala na knížku. Josie je sympatická, trhlá, chytrá a moc jsem jsem si ji oblíbila.
Její překládání řečí !!!!! Neříkali jste si někdy: "co to ten člověk mele za kraviny" ? jestli ano a jste v pubescentním věku tak je to kniha pro vás.
V knize se objevuje pár výrazů, které autorka zcela nedomyslela, ale já jsem jí to ve vteřině prominula.