Rendez-vous v Paříži

Rendez-vous v Paříži Originální název: That Part Was True

Fortuna Libri - 2014
ISBN: 978-80-7321-811-9

Fortuna Libri (2014) 978-80-7321-811-9 224

Když anglická čtenářka románů Eva Petworthová napíše úspěšnému americkému autorovi Jacksonu Cooperovi a pochválí mu scénu v jeho knize, oba zjistí, že sdílejí vášeň pro vaření. To zažehne vztah, který změní jejich životy. Přátelství se rozvíjí a navzájem si svěřují detaily svého života. Jack má barvité přátele a řadu mladých obdivovatelek, ale není spokojený. Eva měla chladný vztah ke své matce a nyní se snaží překonat napětí mezi sebou a svou dcerou, která se má vdávat. Eva a Jackson se sbližují stále více i přes velkou vzdálenost, která je odděluje. Radí si navzájem a snaží se překonat své problémy. Chtějí se poznat osobně, a tak vznikne nápad. Rendez-vous v Paříži. To je to správné místo pro dobré jídlo a snad i lásku... (Založil/a: Kůstka)

Deborah McKinlay Deborah McKinlay

Pasiphae
  21. 4. 2016, 9:40
Příběh knihy mne moc nezaujal, ale stylem, kterým je napsaný, ano. Dovedu si představit, že by se kniha více líbila generacím mezi 40-50 lety.