Garfield je na vážkách

Garfield je na vážkách
Originální název: Garfield Tips the Scales (No. 8)

Crew - 2005
ISBN: 80-86321-90-8

Crew (2005) 80-86321-90-8 64

Kocour, ktery si opravdu váží vaší setrvalé přízně!

Garfield - nejcyničtější, nejtlustší a zároveň nejveselejší kocour na světě. Kocour, jehož příběhy vycházejí nepřetržitě po dvacet let každý den ve 2 600 denících po celém světě (včetně Práva a pražského deníku Metro). Kocour, který si dobyl srdce miliónů čtenářů. Kocour, jehož neodolatelný, ironický a kultivovaný humor nás doslova donutil začít chronologicky vydávat jeho stripy.
Nakladatelství Crew tak navazuje na tradici garfieldovských knížek vydaných společností Cosmos Pictures Association a pokračuje v chronologickém řazení stripů zavedeném předchozím nakladatelem. Knížky navíc i nadále překládá Filip Škába, a čtenář tak rozhodně nebude o nic ochuzen.

7. kniha sebraných Garfieldových stripů z období od 16.8.1982 do 20.3.1983. (Založil/a: matrosh)

Jim Davis Jim Davis
*28.07.1945

ronynka
  28. 10. 2011, 11:41
Nevim, ktera z tech knizek je moje nejoblibenejsi, ale tahle urcite patri mezi ty nejvic oblibene :)