Slovenská mafie v Praze

Slovenská mafie v Praze

Nezjištěno / Jiné - 2014
ISBN: 978-80-8114-356-4

Nezjištěno / Jiné (2014) 978-80-8114-356-4 208

Slovenská mafie měla od počátku základnu i v Čechách. Dotkla se její chapadla také Stanislava Grosse a miliardáře Andreje Babiše? V knize se dovíte víc na příkladech nejbrutálnějších slovenských mafiánů. Dovíte se také jak Václav Havel pomohl právě jim a jak se mu odvděčili. Samozřejmě neopomeneme jejich kontakty na největšího českého mafiána Mrázka. Nejpodstatnější je ale slovenská napodobenina kauzy Krakatice pod jménem Gorila a to jak si mafiáni v bílých límečcích brali za vzor pány Paroubka i Zemana. Stručně řečeno – mapujeme zde česko-slovenské bratrství v podsvětí...
Nakladatel: Marenčin PT (Založil/a: Rosie5)

Gustáv Murín Gustáv Murín
*09.04.1959

j.gotti
  1. 9. 2016, 12:26
Kniha mě zaujala, ale je to jenom výtažek z mnoha knih. Nechápu název knihy. Podle mě nemá s Českou republikou vůbec co dělat. Je to čistě Slovenská věc. Nicméně dobře napsaná a člověk se v ní dočte hodně zajímavé věci. Pan Murín umí střílet do terče a tady ho opět zasáhl do středu. Zajímavé čtení, zaujetí od 10. stránky do konce. Dávám za 3 hvězdy. Důvod je ten, protože je to opravdu rychlá slátanina hodně knih. Nebo alespoň informací, které se můžeme dočíst v mnoha jiných titulech. Ale jelikož jde o Slovenskou mafii, tak je hodně knih Slovensky napsáno, tak proč to nepřečíst v tomto česky napsaném shrnutí.

PS: Jestli pan Murín myslel u názvu V PRAZE, Listopad 1989, tak to mě přijde přehnané. Ano taky nevěřím tomu že všemu zabránili lidé s klíči, ale určitě ne Slovenská Mafie. To jen k názvu!