Multi-orgasmická žena

Multi-orgasmická žena Originální název: The Multi-Orgasmic Woman

PRAGMA - 2006
ISBN: 80-7349-006-4

PRAGMA (2006) 80-7349-006-4 290

Kniha Multiorgasmická žena je určena pro ženy. Za skvělého odborného vedení se v ní vydáte na intimní cestu za svou touhou a sexuálním uspokojením. Pomůže vám objevit nejen svůj skutečný sexuální potenciál, ale také se naučíte zdravě si užívat život ve svém těle. Kniha začíná testem, který vám pomůže uvědomit si své vlastní sexuální možnosti, které jsou vždy jedinečné. Provede vás sérií cvičení, jež vám umožní zažít mnohonásobné orgasmy a pocit dobrého zdraví a vitality, a nakonec se zaměří na popis vývoje a změn sexuálních potřeb během života ženy. Kniha Multiorgasmická žena v sobě spojuje starobylé sexuální praktiky Dálného východu s nejmodernějšími poznatky západní medicíny o sexu a je přínosem pro miliony žen, které pulzující rozkoš orgasmu nikdy nepoznaly, i pro milióny těch, které ji už zažily. Autoři této knihy, taoistický mistr a praktická lékařka, odkrývají dávná tajemství, jež si poslední dobou získávají respekt moderní vědy: zdravý a spokojený život jsme schopni žít jen tehdy, když se spojíme se zdrojem naší životní síly se svou sexuální energií. Autoři vás krok za krokem provedou praktikami, s jejichž pomocí se naučíte ovládat svou sexuální energii a využít ji k výživě celého těla i obohacení ducha. (Založil/a: dadlinka)