Makrobiotické těhotenství a péče o novorozeně

Makrobiotické těhotenství a péče o novorozeně

Triton - 2014
ISBN: 978-80-7387-758-3

Triton (2014) 978-80-7387-758-3 392

Podrobná a fundovaná příručka postavená jak na hluboké znalosti fungování lidského organismu, jeho poruch a lékařských přístupů k jejich řešení, tak i na šesti tisících let tradice orientální medicíny, diagnostiky a energetického pojetí univerza. Nejpodrobnější a nejkompletnější návod na přirozené těhotenství, porod a péči o miminko z pera manželů Kushiových, kteří na těchto principech sami vychovali pět svých dětí. Odborné dílo srozumitelné nejširší veřejnosti, které na našem trhu dosud chybělo, vychází poprvé v českém překladu a představuje téma příchodu nové lidské bytosti na svět jako nanejvýš radostnou událost, s níž se sice pojí určitá rizika, ale těm je možné snadno předejít i bez pomoci moderní medicíny a farmacie – pokorným sladěním životního stylu s řádem vesmíru a náležitou úpravou stravy. S pomocí této knihy už se narodily a vyrostly tisíce zdravých dětí po celém světě. Vaše se k nim mohou přidat. (Založil/a: samara)