Daňový systém ČR 2014

Poprvé vydáno celosvětově: 2014

Nezjištěno / Jiné - 2014
ISBN: 978-80-87480-23-6

Nezjištěno / Jiné (2014) 978-80-87480-23-6 392

Toto jedinečné vydání publikace na našem trhu, srozumitelným způsobem pojednává o problematice daní včetně provázanosti sociálního pojistného a daně z příjmů fyzických osob.
- komplexně zpracovaná problematika daní reagující na rekodifikaci soukromého práva od 1. 1. 2014
- přehledné zpracování a rychlé vyhledávání pomocí marginálií a věcného podrobného rejstříku
- množství ilustrativních praktických příkladů, schémat, tabulek a grafů
Je určena nejen studentům a pedagogům, ale i širokému okruhu čtenářů, kteří se zabývají daňovou problematikou.
Snahou autorek bylo vytvořit učební pomůcku, která čtenářům umožní proniknout do fungování jednotlivých daní i daňového systému jako celku. Velký důraz je kladen na zobecnění a srozumitelnost textu, což je nutné vzhledem ke skoro permanentnímu toku zásahů do daňového systému. Publikace umožní čtenáři i určitý nadhled.
Obě autorky již po mnoho let vyučují zdanění na vysoké škole, a jsou tedy schopny podat obsah tak, aby byl přístupný i pro laiky.
Nakladatel: VOX (Založil/a: Jamesová)