Opráski sčeskí historje 2

Opráski sčeskí historje 2

Podtitul: Rukovjeť českí historje pro inteleguáni

Originální název: Opráski sčeskí historje 2
Poprvé vydáno celosvětově: 2014

Grada - 2014
ISBN: 978-80-247-5220-4

Grada (2014) 978-80-247-5220-4 72

Víte, jak akademik Wichtrle vybádal kontaktní čočky? A proč Marie Terezie zavedla školní docházku? Pokud si myslíte, že ano, OPRÁSKI SČESKÍ HISTORJE vám dokáží, že ne. Druhý díl oblíbeného komiksu přináší 55 stripů známých z internetu, 10 oblíbených postaviček s vtipným komentářem autora, ale také čtyři úplně nové opráski. To je dohromady spousta zábavy a poučení. Pokud je ještě neznáte, pak se připravte na místy nekorektní humor, zkomolenou češtinu, zástupy fanoušků a neméně početnou skupinu odpůrců. Oprásky už také získaly mnohá ocenění. Například Křišťálovou lupu 2013 a mají také výstavu v Národním muzeu. První díl knižního vydání byl nominován na ocenění Český bestseller roku 2013. (Založil/a: Laponka)

Antonín
  18. 11. 2015, 12:21
No jak jinak ..... zase jsem se s tím smířil !!! Některé stránky jsou opravdu geniální a některé jsou nevhodné, ale těch tam tolik není. Vynalézavost některých historických postav je nedostižitelná. =)