Tak chutná štěstí

Poprvé vydáno celosvětově: 2014

Eminent - 2014
ISBN: 978-80-7281-478-7

Eminent (2014) 978-80-7281-478-7 168

Pokud máte rádi sladké, změní tato kniha váš život. Místo rafinovaného cukru v ní najdete sladidla, s nimiž zažijete, jak opravdu chutná štěstí. Vyhnete se totiž neblahým důsledkům konzumace „bílého jedu“ a zbavíte se závislosti na něm. Díky tomu, že rafinovaný cukr přestane vaše tělo okrádat o vitaminy, důležité minerály a stopové prvky, významně upevníte své ohrožené zdraví. V knize Tak chutná štěstí objevíte více než dvě stě receptů, ve kterých hrají hlavní roli nejen populární stévie, ale především přírodní třtinový cukr typu demerara či raw sugar, opomíjená, a přitom velmi cenná melasa, český med nebo sušené ovoce. Budete nadšeni rozmanitostí jídel, jimiž můžete začít den, zpestřit si svačinu, uvařit chutný a zdravý oběd nebo večeři, anebo se osvěžit některým z mnoha pozoruhodných nápojů. Pro hosty můžete připravit také vynikající domácí bábovku, na kterou nepoužijete ani gram bílého cukru. Bohatost receptů vám zároveň poslouží jako nesmírně cenná a netušená životní inspirace.

MUDr. Josef Jonáš a Jiří Kuchař společně napsali knihy Zdraví v ohrožení – Hořká pravda o sladkém cukru a Svět přírodních antibiotik. S jejich články a příspěvky nejen na téma cukr se můžete pravidelně setkávat na stránkách měsíčníku Regenerace (Založil/a: Jamesová)

Kočka modrá
  25. 9. 2014, 20:45
Tak chutná štěstí je báječná kuchařka, která bez použití rafinovaného cukru naučí vařit zdravě, sladce a hlavně mnohem chutněji. Když jsem podle této kuchařky vařila, zjistila jsem, že bílý cukr v pokrmech ničí chuť. Ostatní zde použitá sladidla dodají jídlům vlastní sladkou a plnou chuť. Jak v anotaci píší - netušená životní inspirace - přesně! Kniha dokáže rozjitřit fantazii natolik, že se dáte s chutí do vymýšlení vlastních jídel!