Jak zklidnit splašenou mysl

Podtitul: Cesta k vnitřnímu klidu

Grada - 2014
ISBN: 978-80-247-5175-7

Grada (2014) 978-80-247-5175-7 160

Knížka je určena všem, kteří chtějí ovládnout své myšlenky a vnitřní hlasy, které nám neustále bzučí v hlavě, a dosáhnout vnitřního klidu a spokojenosti. Jsme zvyklí neustále nad něčím přemítat, vybavovat si minulé situace a představovat si, co se stane v budoucnu, a k tomu slyšíme spoustu hodnotících vnitřních hlasů. Takové myšlenkové pochody ale nejsou k ničemu dobré, přinášejí nám jen spoustu obav a dalších negativních emocí. Zdá se, jako by tomu ani jinak nemohlo být, ale není to pravda! Tato knížka vám ukáže, jak na to. Řešením je intenzivní prožívání současnosti a vnímání světa naplno všemi svými smysly. Díky technikám, které najdete v této knížce, se to naučíte a stanete se pány svých pocitů i myšlenek. Budete klidnější a spokojenější, získáte sílu vyrovnat se s obtížnými situacemi a s potěšením si užijete každý okamžik dne. Tato kniha zaručeně obohatí váš život! (Založil/a: Rosie5)