Zelený Raoul - Cesta do pozadí

Poprvé vydáno celosvětově: 2014

Olympia - 2014
ISBN: 978-80-7376-360-2

Olympia (2014) 978-80-7376-360-2 248

V pořadí již třetí kniha obsahuje příběhy Zeleného Raoula, vyšlé v časopise Reflex (č. 772 – 961) za roky 2009-2014. K připomenutí 20 let od vyjití prvního příběhu je publikace doplněna o některé dosud nepublikované příběhy a plakáty Zeleného Raoula. Zelený Raoul Vám nabídne mimo jiné i svoje Desatero či Nadýmavou luštěnku. Publikace představuje i samotného autora komiksu Štěpána Mareše, jeho další kresby a karikatury. Přečtete si i glosy některých slavných českých kreslířů a karikaturistů o Štěpánu Marešovi. (Založil/a: Jamesová)

Vera_28
  28. 1. 2016, 20:21
Já osobně "užívám" Zeleného Raoula pravidelně jako lék. Smích je tím lékem. Nebo minimálně se pochichtávám. Občas v něm narazím na trapárnu, ale zejména obdivuju ty kresby, skvělé!
Richs
  18. 5. 2014, 9:42
Můj oblíbený Zelený Raoul je tu opět v novém souborném vydání s příběhy z posledních 5ti let. Skvělá kresba Štěpána Mareše, doplněná o "bonus" v podobě nákresů a skic. Příjemná zábava :)