Nocí zlomená

Fantom Print - 2014
ISBN: 978-80-7398-265-2

Fantom Print (2014) 978-80-7398-265-2 272

Mercedes Thompson 8

Nečekaný telefonát přinese Mercy zajímavou výzvu. Bývalá manželka jejího druha Adama má problémy a je na útěku před svým novým přítelem. Adam není z těch, kdo by odmítli žádost o pomoc – a Mercy to ví. Když se ale Christy usadí v Adamově domě, nedokáže se Mercy zbavit pocitu, že na celé situaci není něco v pořádku. Brzy se její podezření potvrdí, když se dozví, že Christy nemá ani zdaleka dobré úmysly. Chce Adama zpátky a je ochotná udělat pro to cokoli, dokonce i obrátit Adamovu smečku proti Mercy. Mercy se nemíní vzdát bez boje, objeví se ale mnohem větší hrozba. Christyin bývalý není jen špatný člověk – vlastně možná není vůbec člověk. A když se začnou hromadit mrtvoly, musí Mercy odsunout stranou osobní problémy a postavit se tvorovi, který může roztrhat na kusy celý její svět.
(http://www.fantasyshop.cz/zbozi/mercedes-thompson-8-noci-zlomena) (Založil/a: Jamesová)

Blueberry
  28. 6. 2015, 16:49
Nic moc lidi. Mercy asi zakopla o bludný kořen a točí se v kruhu. Bohužel mě ani nejnovější díl série nepřesvědčil o nějakých kvalitách. Briggsová se vší pravděpodobností vyhořela. Tohle je taková knižní telenovela =/ Pro mě průměrné počtení...
silvaren
  5. 6. 2014, 10:04
Briggsová prostě umí. Naprosto zbožňuju, jak má příběh promyšlený do nejmenších detailů, a že pokaždé přijde s něčím novým - člověk se i přiučí. :D Občas mi sice přišlo, že Mercy je až moc rozumná a spořádaná, ale užila jsem si každé slovo.
Miffyna
  9. 6. 2015, 18:14
Biggsová opět nezklamala a i další díl byl skvělý. Tentokrát tedy konec nic moc, a jak už tady někdo zmínil i já jsem měla pocit že nemám celou knihu a konec jak má být mi chybí. Klidně bych zvládla i další díl MT. :))
Lucie Kamešová
  24. 9. 2014, 11:40
Kniha mě bavila, jako všechny díly MT, ale na konci jsem měla pocit, že mi půlka knihy chybí. Žádná vedlejší linie, žádné vyřešení jednoho a další řešení druhého, prostě najednou rychlý konec a šlus :-( Vážně jsem měla pocit, že snad nemám celou knihu, a někde musí být pokračování....