Hrej tajně

Poprvé vydáno celosvětově: 2013

Nezjištěno / Jiné
ISBN: 978-80-87910-30-6

Nezjištěno / Jiné 978-80-87910-30-6 200

Aston Banks se nikdy nechtěl zaplést do vztahu s Megan Harperovou – ani té osudné noci. Od dětství ho pronásledují děsivé vzpomínky, se kterými není schopen se vypořádat. Ví, že právě ona by dokázala během chvíle prorazit ochrannou zeď, kterou kolem sebe postavil, aniž by si to uvědomil.

Braden, Meganin dlouholetý přítel z dětství, nad ní drží ochrannou ruku, a ona ho rozhodně neměla v plánu zklamat tím, že si něco začne s Astonem. Když však pozná, že Aston není jen typický frajírek, jakým se zpočátku jevil, už není cesty zpět…

Astonovo dětství bylo horší než si vůbec Megan uměla představit. Její láska je ale mnohem silnější než démoni, kteří ho dennodenně pronásledují. Ani Aston se už dál nedokáže lásce bránit, ale právě díky ní se může svým démonům postavit a porazit je. Konečně má šanci poprat se s tím, co je ukryto hluboko v jeho nitru… s tím, čemu už nikdy nechtěl čelit… s tím, čemu se tak dlouho vyhýbal. S tím vším se ale musí vypořádat tak, aniž by Braden něco zjistil… (Založil/a: Zuzicekk)

Emma Hart Emma Hart
*1993

Lucianna
  26. 9. 2014, 21:41
První díl se mi líbil více než druhý. Pořád se mi zdá jako jedno a to samé. Zamilují se, pohádají se, rozejdou se, usmíří se a udobří se. Konec.
Evelýny
  3. 7. 2015, 22:34
Ze zvědavosti jsem přečetla i tento díl, ale názor jsem bohužel nezměnila. Tato autorka mě ničím opět neoslnila, ale knihu jsem zdolala celkem rychle. Zápletka s utajovanou láskou kvůli kamarádovi skorobratrovi mně ale opravdu připadala dost ulítlá. Holt ne vždy bývá posvícení :-)
RenataHopsinka
  5. 2. 2015, 21:11
I tato kniha je skvělá, ale musím říct, že první díl se mi líbil více. Zde se řeší násilné děctví poznamenaného Astona. Kniha je velmi čtivá.
Nikolka001
  19. 8. 2014, 14:53
Druhý díl série Game je rozhodně na stejné úrovni jako byl ten první. Láska, zápletka, tajemství, romantika, bolest. Příběh Astona a Megan je velice poutavý a čtivý. Sic by mohl být o pár stránek delší a propracovanější, ale to nic nemění na tom, že je kniha čtivá, skvělá a ze života.