Láska bez scénáře

Poprvé vydáno celosvětově: 2010

Baronet - 2014
ISBN: 978-80-7384-767-8

Baronet (2014) 978-80-7384-767-8 656

Ryan Christensen neměl jiné přání, než být hercem. Ani v těch nejdivočejších snech si však nedokázal představit život, ve kterém by ho pronásledovaly fanynky a paparazziové a navzájem se o něj přetahovala všechna hollywoodská studia. Během filmování v malém městě na Rhode Islandu je nucen vyhledat v místním baru útočiště před davem vřískajících fanynek… a nalezne mnohem víc, než čekal.
Taryn Mitchellová má za sebou neúšpěšný vztah a došla k závěru, že bude nejlepší udržovat si od mužů bezpečnou vzdálenost. Když však Ryan vrazí do dveří jejího podniku, nemůže si pomoct, aby ji neuchvátil jeho humor a přitažlivý vzhled. Při pohledu na jeho sto osmdesát osm centimetrů výšky, blond vlasy, modré oči a neuvěřitelné tělo by každá dívka v Seaportu okamžitě omdlévala, ale Taryn není jako každá druhá. (Založil/a: Laponka)

Tina Reber Tina Reber

Lucianna
  23. 3. 2015, 0:11
Očekávala jsem, že to bude jen další blbost, která vznikne tím, že tam dáte slavnou osobnost a BUM! Je z toho perfektní kniha. Ale řekla jak si, co by se mohlo stát? Po přečtení jsem valila bulvy. Nejenže je příběh ohromný, ale je ztracené moc čtivý. Lehkost příběhu mě nadchla. Uznávám... byla jsem ke knize skepticka a kritická i když jsem ji nečetla. Stejnou chybu dvakrát neudělám:) těším se na další pokračování příběhu Ryana a Tarin
Evelýny
  1. 12. 2014, 20:09
Tak tahle kniha mě zklamala. Pro mě moc zdlouhavé ,,opatlávání se" nějakými strachy - budu pro něj dost dobrá - neopustí mě - nepodvede mě. Na mě moc stránek, ale příznám se, ke konci mě kniha docela bavila. Ale svět filmového showbyznysu mi tato kniha nepřiblížila, nějak jsem jí nevěřila, z té záplavy fanynek a paparizziů na každé stánce mi šla hlava kolem.
Samie
  28. 1. 2016, 20:40
Podle mého názoru je příběh zbytečně natahován na 656 stran. Vůbec by neuškodilo, kdyby kniha byla poloviční. Některé pasáže byly prostě zdlouhavé a docela i nudné. Zpočátku jsem se do knihy zamilovala, ale postupně jsem měla problém se začíst. Proto jsem knihu odložila na několik měsíců a až nedávno jsem ji znovu otevřela ( radši jsem se vrátila k této knize než k učení :D) a postupně jsem prokousávala nudné pasáže aniž bych přeskočila některé stránky. Nakonec jsem docela ráda, že jsem to nějak přelouskala. Pro mě byl závěr asi úplně nejlepší, neboť konečně se tam něco dělo. Celkově, ale hodnotím knihu na 3 hvězdičky. Nemůžu ji ani doporučit, je to trošku podprůměr.
Zuzicekk
  1. 7. 2014, 18:03
Velmi pěkná pohodová knížka, která je hodně čtivá a zajímavá. Vřele doporučuji:-). P.S. Že má tolik stran ani nepostřehnete:-)