Jaká byla Iveta Bartošová

Poprvé vydáno celosvětově: 2014

Petrklíč - 2014
ISBN: 978-80-7229-541-8

Petrklíč (2014) 978-80-7229-541-8 90

Princezna českého popu Iveta Bartošová odešla z pozemského života až neuvěřitelně tragicky. Je to smutné a nejeden fanoušek této bohyně jistě uronil slzu. Bude nám všem chybět. Její vzestup k výšinám byl doslova raketový, ale zasloužený. Uměla zaujmout nejen svým božským hlasem, ale i svým zjevem a vystupováním. Poslední léta však prožívala doslova muka a zřejmě neuvěřitelně trpěla. Po rozchodu s Ladislavem Štaidlem se jí v podstatě nic nedařilo. Pravděpodobné depresivní stavy a v neposlední řadě zčásti i média udělala své. Stala se z ní nešťastná a politováníhodná žena, která ztratila všechno. Zřejmě i to ji dovedlo k ukončení strastiplné cesty životem. Přesto takovýto konec nikdo nečekal. Je to velká tragédie. Kniha vypráví o jejím životě a o tom, jaká Iveta doopravdy byla a co jsme jejím odchodem z tohoto světa ztratili. (Založil/a: JOhanka.1412)

#hudba