Do skonání času

Do skonání času Originální název: Until The End of Time

Ikar - 2014
ISBN: 978-80-249-2461-8

Ikar (2014) 978-80-249-2461-8 288

Kniha americké spisovatelky D. Steelové přináší dva příběhy velké lásky – producentky módních show Jenny a právníka Billa a s časovou prodlevou čtyřiceti let příběh amišské dívky Elizabeth a knižního nakladatele Boba. Je možné, že Elizabeth a Bob jsou Jenny a Bill, kteří se vrátili do nového života se šťastnějším koncem? Kniha potěší zejména milovnice jemně dramatické romantiky. (Založil/a: alča87)

Lucianna
  11. 12. 2014, 14:28
Kdybych měla shrnout knihu jedním slovem vybrala bych NEMOŽNÉ. Ne kvůli tématu knihy, ale kvůli absurditě knihy.
1. Nevycházeli roky narození. Robert se narodil 1975, ale to je Jenny a Bill poznaly
2. Jenny a Bill umřeli po roce 1980 , ale Robert se narodil 1975. (což by pak nemohl být Robert, že?)
3. Vzpomínky na minulý život? Trochu mi to připadalo jako klišé.
Jednak musím autorce uznat, ze u knihy jsem si parádně pobrečela a dostala mě na kolena :-)
Evelýny
  6. 9. 2014, 18:12
Tak tahle kniha mě nebavila. Zvolené téma bylo zajímavé - takové mystické - k zamyšlení. Ale zpracování NUDA! Stále se opakující myšlenky na mě působily nudným, hloupým dojmem. Knihu jsem zdolala jen díky tomu, že jsem přeskakovala text.