Manželský omyl

Manželský omyl Originální název: The Marriage Mistake

Ikar - 2014
ISBN: 978-80-249-2516-5

Ikar (2014) 978-80-249-2516-5 256

Některé věci se zřejmě nikdy nezmění. Například to, že Carina Conteová je v očích rodiny stále ještě malou holkou. Ačkoliv nedávno dokončila vysokou školu a nastoupila do nové společnosti svého staršího bratra Michaela. Shodou okolností se přesně v té době ujímá pozice ředitele společnosti Max Grey, Michaelův nejlepší kamarád a mimochodem také muž, do kterého byla Carina v dětství bláznivě zamilovaná. Max sice ví, že Carina je z mnoha důvodů „zakázané ovoce“, jenomže oba to k sobě přitahuje více, než by bylo v této situaci zdrávo. Když je po společně strávené noci přistihne Carinina matka, je jasné, že se podle staré italské tradice musejí vzít. Max je zoufalý, Carina rozzuřená, oba ale smýšlejí stejně – tohle se nemělo stát, tohle byl omyl… (Založil/a: alča87)

Morsie
  13. 5. 2014, 16:42
Já na tyhle věci moc nejsem, ale občas si potřebuju oddechnout a trochu pročistit hlavu od mojí běžné četby. Takže když jsem přemýšlela na nějakou oddechovkou, všimla jsem si Manželského omylu. Inu, četla jsem obě předchozí knížky a líbily se mi, tak jsem si řekla, proč proboha ne. A jsem ráda, že jsem tak udělala. Jestli mě ty dvě předchozí bavily, tak tahle mě nadchla. A ani nevím proč, prostě nějak mi padla do noty. Bezva čtení pro letní odpoledne!
Adri-Anna
  30. 7. 2014, 19:59
Literární omyl to není, ale taky žádný bestseller :-) Prostě takové klidné čtení na odpoledne. Neohromí, nepřekvapí, ale číst se to dá :-)
Lucy Sisk
  4. 8. 2014, 18:43
Líbí se mi styl autorky, která nemusí dělat z hlavních hrdinek chudinky, aby vyloudily u čtenářů co největší úspěch. Jediná věc, díky které jsem skeptická, je ta kniha kouzel, ale to je kapitola sama pro sebe.
Nnelly
  10. 6. 2014, 3:19
Mně se první díl nelíbil, za to druhý moc, a tohle je tak mezi. Líbilo se mi to do té jedné "události", s kterou má dost společné celé založení série... od té doby mi zajímavý a relativně zábavný romantický příběh přišel naivní, zmatený a tak trochu debilní. Škoda. ALe stejně se mi to četlo dobře, v rámci oddychové literatury moc víc nečekám.
smajlinka
  5. 10. 2014, 16:49
Když si chci dát milou oddechovku, tak Jennifer Probst je pro mě ta pravá. Jistě, stále se opakující scénář a ne zrovna intelektuální četba, ale představa milující rodiny, blízkých přátel a muže, který vás přivádí k tolika orgasmům je jistě okouzlující, ne? ;-) Přečtu si i další díl
Evelýny
  17. 12. 2014, 22:55
Tato kniha pro mě punc světového bestselleru rozhodně nesplňuje. Zápletky v knize jsou laciné - plytké - nepropracované. Jestli se kritériem pro získání označení ,,Světový bestseller" stává počet prodaných výtisků, tak to na tom lidstvo je dost bídně. Kniha se mi četla lépe než Manželská past.
kklepkaa
  21. 5. 2014, 11:02
Přeci jen jsem se odhodlala a do knihy se pustila a zas tak moc jsem nelitovala. Rozhodně se autorka vrátila k úrovni prvního dílu, i když menší kopírka tady taky proběhla. Příběh byl ale zajímavější a udělaly to asi i postavy. Příjemná oddechovka, která nikterat neurazí, pokud nečekáte příliš. Což u tohodle typu litaratury nelze :-)