Kořeny

Podtitul: Smečka 4

Knižní klub - 2014
ISBN: 978-80-242-4432-7

Knižní klub (2014) 978-80-242-4432-7 288

Čtenáři si ho žádali, a autorka je vyslyšela! Pokračování úspěšné akční romantické fantasy série Smečka (2011), Vzpoura (2011) a Oběť (2012) je na světě – příběh napůl lidské a napůl vlčí smečky neohrožených Ochránců, jejich pánů Strážců a odvěkých nepřátel Hledačů znovu ožívá... Vůdce Strážců Bosque Mar děsí ve zlých snech Adne i Logana a snaží se vrátit z podsvětí, kde ho uvěznili Calla a Shay po závěrečné bitvě ve válce všech proti všem. Přidá se Adne k temné straně? Získá Logan zpět svou dědičnou moc? V čem tkví společné kořeny osudů Ochránců, Strážců i Hledačů? (Založil/a: Kůstka)

Andrea R. Cremer Andrea R. Cremer
*01.08.1978

Janice001
  9. 5. 2015, 16:47
Já nevím, ale mě se tenhle díl líbil o dost víc, než ty předešlé. Ano, souhlasím s názorem, že je zbytečný a chvílemi přehnaný. Ale i přes to se mi líbil víc. Je o dost víc akční než díly předešlé, a to je podle ně plus.
DarlingW
  3. 12. 2016, 10:33
I když jsem čekala více, stejně se mi příběh nakonec líbil. Doufám, že v budoucnu napíše autorka něco podobného. :)
Naťule 27
  3. 2. 2015, 14:09
Myslím, že tento díl je úplně zbytečný. Zatímco předchozí díly jsem četla jedním dechem, tak s tímto jsem bojovala asi měsíc. Dokonce jsem už chtěla přestat číst, protože některé časti byly opravdu nudné. Až ke konci se tam začalo něco málo dít, ale co mne asi nejvíc dostalo, byl otevřený konec, který jsem vážně nečekala.