Moje kniha Vinnetou

Labyrint - 2015
ISBN: 978-80-87260-64-7

Labyrint (2015) 978-80-87260-64-7 210
Labyrint (2014) 978-80-87260-64-7 150

Existenciální komiksová novela pro dospělé vypráví o tom, že přátelství a fantazie dokážou zvítězit i nad smrtí. Autorka mistrně proplétá příběh malého kluka - jenž píše knihu o indiánském hrdinovi, který nikdy neumře - s autentickými historkami mladé squatterky. Děj se odehrává mezi travellery a divokými mejdany po celé Evropě, ale také v legendárním českém sqattu Milada.
Když vás v životě někdo opustí, co po něm zůstane? Prázdné místo, nebo vzpomínky? (Založil/a: Kůstka)

antoniana
  19. 6. 2015, 9:57
Přemýšlím, co by se o této knize dalo napsat, nějak to co bych chtěla říct, nedokážu vyjádřit slovy. Takže to zkusím oznámkovat, jak ve škole: příběh 2, vizuální stránka 1 s třemi hvězdičkami, působení knihy 1. I po dočtení ve mně zůstává cosi, tenhle komiks mě vážně dostal, nedokážu to líp napsat. Jediný důvod, proč jsem nedala 5* je, že mě nebavilo číst pokračování "Vinetůa" napsané malým klukem.
cubajz
  19. 6. 2015, 14:39
Nevím, co napsat - byla to síla a pořád to ve mě doznívá. Nečekal jsem, že může komixový příběh tolik zasáhnout.