Bezhlavě

Poprvé vydáno celosvětově: 2009

BETA Dobrovský - 2014
ISBN: 978-80-7306-598-0

BETA Dobrovský (2014) 978-80-7306-598-0 456

Vzrušující erotický příběh, na němž se stanete závislí. Téměř dva roky představoval Denny všechno, co kdy Kiera chtěla: Byl to oddaný milující přítel a každá žena jí ho záviděla. Když se přestěhovali do nového města, kde chtěli vybudovat společný život, vypadalo všechno dokonale. Denny šel za svým snem, Kiera měla nastoupit na prestižní univerzitu... Pak ale Denny musel odcestovat a mladý pár se rozdělil. Osamělá a smutná Kiera potřebovala utišit žal a zdrojem útěchy se jí stal místní rockový král Kellan. Nejprve byli jen kamarádi, ale jak se její samota prohlubovala, měli k sobě stale blíž. Jednoho večera se všechno zlomilo a ani jeden z nich už nebyl jako dřív. (Založil/a: Nikolka001)

S. C. Stephens S. C. Stephens

Lucianna
  7. 3. 2015, 1:51
Neřekla bych, že je to "erotické", ale spíše "romantické". Čekala jsem, že Kellan bude nějaký tuctový ROCKER, který má přehnaně vysoké ego, až je to do nebe volající, nebo že to bude prostě namyšlený patchant, který nemá city, ale pak najednou vu a la! Je tady láska jeho života. Spletla jsem se v něm. Byl milí, roztomilí, hodný a rozhodně ne namyšlený (teda ze začátku:D). Fakt jsem si ho oblíbila už po 5té kapitole a hrozně jsem mu fandila. Rozhodně jsem měla pochopení pro jeho chování po tom "incidentu". No fakt! Kdo se vyspí se spolubydlícím a pak na to hned skočí se svym přítelem? Kráva! Nejvíce mě štvala Keira a její nerozhodnost. Strašně me tím vytáčela. "Nechci tě. Musíš odejít." a obratem "Neopoštěj mě!". Takže jsem měla chuť do knihy skočit a pořádně ji probrat. Pak tady byla drobnost, které se říká "ROZHODNUTÍ". To si jako fakt myslela, že může mít oba? Ale ni tááák všichni jsme tušili, že to přijde. A to je to to, co se stalo. Ale to jsou podle mě drobnustky a na kráse, lehkosti a smyslnosti to nějak výrazně neubralo. Sice tam byla menší slovní zásoba a autorka se nám nějak moc neukázala, ale vynahradila mi to tím, že to bylo jakž takž podle mých představ. Určitě se těším na další díl. :-)
Evelýny
  7. 6. 2015, 11:58
Příběh mě zaujal - milostný trojúhelník - nevěra - výčitky - strach ze špatného rozhodnutí - to vše zarámováno nezkušeností a naivitou hlavní hrdinky. Ale to zpracování. Neuvěřetelně stále se opakující NESMYSLNÉ detaily mě fakt již ke konci ubíjely. Ještě, že se spisovatelka vyvarovala popisům stupidních erotických scén, protože to bych již nedala. Souhlasím - příběh je spíše romantický než erotický, trochu ,,šmrncnutý" psychologií, ale to tak BEZHLAVĚ, že moje hlava dost často nechápala myšlenkové pochod Kiery - pipiny ne entou - ta mě fakt nehorázně vytáčela :-) Škoda, že tento příběh neuchopil zkušenější spisovatel. I když chápu, že napsat dobrou knihu je opravdu těžké. A špatný překlad tomuto příběhu také nepřidal.
Za ten příběh dávám tři hvězdy. Druhý díl si ze zvědavosti přečtu, ale zázrak nečekám.
Nikolka001
  4. 8. 2014, 0:20
Tento erotický román mě opravdu překvapil. Je čtivý a naprosto úžasný. Četbu jsem si užila a těším se na další díly, jelikož Bezhlavě není pouze erotický román, ale také příběh ze života. Doporučuji.
LenkaZ
  1. 2. 2015, 18:47
Četla jsem a četla... ale nedočetla. Knížka mně opravdu nebavila, skočila jsem něco málo po sté stránce. Neustále chvalozpěvy na krásu jejího boyfrienda, na krásu nového spolubydlícího... a to celé velmi strohými větami, prosté popisování situací, málo slovní zásoby. Za mně bohužel ne :(
teteka
  24. 6. 2014, 15:39
Tak tu jsem si zamilovala.čekala jsem 50 odstínu po 150x ale je mnohem mnohem lepší.nebudu víc prozrazovat ,jen že on je fak dobrej.těšim se na další díly a další knihy od této autorky,která je nám zatim neznámá.
Zuzicekk
  26. 8. 2014, 10:15
Knížka se mi velmi líbila, je to opravdu moc čtivý příběh. Knížku jsem zhltla jedním dechem a nemohla jsem se od ní odpoutat. Nejedná se o klasický erotický příběh. Vřele všem tuto knihu doporučuji!!
Guinewera
  21. 7. 2014, 13:02
Knížka se četla rychle, je to takové opravdu nenáročné čtení třeba na dovolenou. Bohužel mě ale mrzela celkem málo rozvinutá zápletka a nedostatek děje, poměrně slabá slovní zásoba a kreativita obratů spisovatelky - chápu ale, že se jedná pravděpodobně o její debut. Musím říct, že pasáže popisující krásu hlavního hrdiny a to jak mu padne jeho tričko mi už opravdu lezly krkem. Konec knihy je naopak proti knize jako celku odbytý a rychlý.
Motiv příběhu se mi líbil a zajímal mě. Ráda jsem se ke čtení vracela. Bohužel ale při srovnání s knihami, které si zaslouží plný počet hvězd, nemohu dát víc než 3.