Nebezpečná minulost

Originální název: Creepers

Alpress - 2005
ISBN: 80-7362-159-2

Alpress (2005) 80-7362-159-2 344

Čtyři muži a jedna žena připravují akci, jejímž cílem je proniknout do zchátralého hotelu Paragon v přímořském letovisku Ashbury Park. Pětici, k níž se ještě přidá novinář, spojuje záliba v amatérském prohledávání opuštěných budov. V místě zpustošeném neúprosným tokem času na ně však čeká hrůza a smrt...

Artep524
  30. 6. 2012, 14:10
Je to přesně ten typ knihy, kdy díky napětí a strhujícímu ději musíte číst dál a dál dokud jí prostě nepřečtete celou.
Adam Walder
  12. 2. 2011, 18:28
Velmi podařené a na dlouhou dobu poslední kvalitní dílo Davida Morrella. Unikátní námět a dramatický děj s mnoha zvraty mě od této knížky nechtěly a nechtěly pustit. Morrell teží ze své schopnosti najít si zajímavé a dosud nepoužité téma, naroubovat je na pohnuté historické události a umístit děj do moderní doby. Až na ne-úpnou přehlednost některých scén, kdy čtenář si musí hodně věcí domýšlet je kniha unikát a všem ji vřele doporučuju!
trbuch
  29. 12. 2015, 21:37
Po několika přečtených knížkách poněkud vyhraněného stylu od tohoto autora - většinou o hrdinovi bojujícího se svým okolim, mě zaujala anotace této knihy. A byl jsem naprosto potěšen. Napínavý neotřelý příběh. První půlka skvěle strašidelná, poté mírný zvrat, nový rozměr a zajímavý vývoj příběhu. Nádhera!
Apolenka
  19. 1. 2012, 14:21
David Morrell opět potvrdil, že je mistrem svého oboru. Otázka na pana Waldera: Autor se Vám svěřuje s náměty svých budoucích knih? Cože jste napsal Vy? Ráda si přečtu.
kopalis
  1. 3. 2011, 17:28
Nejnapínavější knížka jakou jsem četl, ačkoliv originální název Creepers se mi zamlouvá líp. Od knihy jsem se popravdě řečeno nemohl vůbec odtrhnout, napínavá atmosféra, skvělé postavy a hotel plný překvapení, to je pro mě Nebezpečná minulost!