Ztracená naděje

Poprvé vydáno celosvětově: 2013

YOLI - 2014
ISBN: 978-80-87543-10-8

YOLI (2014) 978-80-87543-10-8 336

Colleen Hooverová okouzlila čtenáře románem Bez naděje, příběhem toho, co se stalo, když dívka jménem Sky potkala dávno ztraceného přítele z dětství, Deana Holdera. S Holderovou pomocí odhalila Sky šokující rodinná tajemství a vyrovnala se s city a vzpomínkami, které v ní zanechaly hluboké jizvy. Bez naděje byl Skyin příběh. A ve Ztrácení naděje se konečně dozvíme pravdu o Deanu Holderovi. (Založil/a: Ally Friday)

Colleen Hoover Colleen Hoover
*11.12.1979

Lucianna
  15. 8. 2014, 16:19
Čekala jsem že to bude zbytečné.. No asi jsem této knize mic nelichotila a to mě mrzí:-( z pohledu Holdera se mi kniha líbila víc, akorát mi vadilo že je to stejné.. Ale nevadí ráda jsem jsi zopakovala děj a take díky Holderovu pohledu jsem ještě více vcítila do děje:-)
Evelýny
  29. 12. 2014, 20:06
K přečtení této knihy mě přiměly recenze. Opravdu mi nevadilo, že příběh znám. Styl, kterým píše autorka se mi líbí, jenom je škoda slabého překladu a četných chyb v textu. Ke konci mě však již příběh nudil.
ideal_alien
  17. 12. 2015, 20:38
Tuto knihu mám dlouhou dobu vyhlídnutou. Doufám, že až jsi budu číst, tak mě nezklame. Kniha vypadá super a recenze na ni jsou ještě lepší :)) snad se mi bude líbit
LiaFee
  6. 9. 2016, 16:06
Za to, že to bylo z velké části jen opakování prvního dílu, by si to zasloužilo dvě hvězdičky. Ale zase Holderovy zápisky a závěrečné scény (které trochu v první knize chyběly) by si zasloužily čtyři. Takže tři, no. Knížku se vyplatí prolistovat, pokud jste už četli první část. Jestli ne, možná by nebylo od věci zvážit přečtení jen téhle... ale nejsem si tím jistá, hrozně mi obě knihy splývají - je to fakt v podstatě to samé.
Aspet
  18. 7. 2014, 14:49
I když už jsem děj znala z pohledu Sky, kniha mě i tak bavila. Z pohledu Holdera se mi příběh líbil ještě víc. Jsou tam i části, které jsme se z pohledu Sky nemohli dozvědět, proto určitě stojí za to, přečíst si i tuto knihu.
teteka
  4. 8. 2014, 1:31
Wauu.čekala jsem jen opakování se děje a ono mě to zas překvapilo.Nemůžu říct jestli vyprávění Sky nebo Holdera je lepší.Tak nějak mi to přijde jako celek skvělý.Jak jsem už psala nebudu už nikdy podceňovat knihu.
Emmilli
  9. 4. 2015, 17:23
Vyborna knížka a hlavně zajímavý pohled z druhe strany. Jedine co bych vytkla byli zdlouhavé popisování postelových scén Holdera a Sky. Na druhou stranu ale příběh objasnil spoustu dalších otázek ktere mi zůstali po přečtení prvního dílu
Katy02
  29. 3. 2015, 13:49
Čekala jsem, že děj bude nudný. Teď lituji toho jak negativně jsem se ke knize stavila. Hodně věcí, které pro nás u Sky zůstávali hádankou, nám Holder prozradil. Opravdu děj se opakoval, ale přesto nebyl nudný. Knihu bych hodnotila klidně pěti hvězdičkami :)
123.Iveetka
  15. 3. 2015, 18:44
Kniha se mi moc líbila, pohled Holdera byl docela zajímavý a i důležitý pro pochopení jeho chování v některých pasážích v prvním díle. Také se mi líbilo, že autorka nepřepisovala všechno z prvního dílu, ale vytáhla ty důležité a krásné úseky, a ještě naopak něco nového přidala. Někdy jsem se zasmála a snad i více často jsem byla upřímně dojata. Prostě super!
Ivana4
  29. 6. 2014, 15:13
Kniha se mi moc líbila, možná o něco víc jak Bez naděje. Je tam více děje z pohledu Holdera. Na závěr i slzičky kapaly.
Zuzicekk
  31. 5. 2014, 14:51
Je to ten samý příběh jako kniha Bez naděje, jenže v tomto případě je prostřednictvím Holdera, a tím se dozvíte mnoho nových faktů a dějů. Myslím, že nejlepší je závěr, u kterého ukápla i slzička:-)