Hledej ve svém nitru

Hledej ve svém nitru

Podtitul: Nečekaná cesta k dosažení úspěchu, štěstí (a světového míru)

Originální název: Search Inside Yourself

Knižní klub - 2014
ISBN: 978-80-242-4404-4

Knižní klub (2014) 978-80-242-4404-4 288

Chade-Meng Tan, jeden z prvních inženýrů firmy Google, ve svém díle Hledej ve svém nitru spojil prastarou praxi meditace bdělosti s moderním oborem emoční inteligence. Jeho zábavná a přínosná kniha je napsána jasně a srozumitelně. Cílem souboru cvičení a nástrojů, které Meng čtenáři postupně nabízí, je nejen umocnění osobního štěstí, ale i dosažení vyššího pracovního výkonu a zlepšení vztahů v osobním i profesním životě. Vážnost tématu zlehčují milé ilustrace a osobitý humor autora. (Založil/a: Rosie5)

Morsie
  21. 5. 2014, 14:10
Tak jsem se vydala na dalekou cestu vyhledávání ve svém nitru. Řeknu vám, těmi odkazy co mi vyjely, se neprohrabu ani do konce života. No, tak jako tak, Hledej ve svém nitru jsem objevila docela náhodou - zaujala mě ta obálka v barvách Googlu. Zalistovala jsem a usoudila, že se nic nestane, když takovou knížku budu mít doma. Přečetla jsem a můžu říct, že má co do sebe a pokud jste na tom s nervy jako já - pro fyzické násilní nejdete daleko - rozhodně doporučuju přečíst.