7 klíčů ke štěstí

7 klíčů ke štěstí

BETA Dobrovský - 2014
ISBN: 978-80-7291-234-6

BETA Dobrovský (2014) 978-80-7291-234-6 128

Každý člověk chce být šťastný, a přesto je cesta ke štěstí velkou záhadou, kterou se lidstvo snaží vyřešit od počátku své existence. A tím největším tajemstvím je klíč k dokonalému a trvalému štěstí, které nám nikdy nikdo nevezme. Deepak Chopra, jenž je autorem mnoha bestsellerů, nabízí takových klíčů hned sedm, protože říká, že v dnešní náročné době je třeba změnit mnoho přístupů k životu ve společnosti, jež klade velký důraz na úspěch, bohatství, slávu a soutěživost. Chopra tvrdí, že opak je pravdou, protože všechny životní úspěchy jsou pouhé důsledky, nikoli příčiny dokonalého štěstí. Postupně předkládá jednotlivé klíče: vztah k vlastnímu tělu, sebeúcta, pročištění života, skromnost, zaměření na přítomnost, vnímání vnitřního světa a žití v osvícení. Chopra vystudoval medicínu a jako správný lékař sestavil recept, který člověka postupně a velmi snadno vede z jedné úrovně na druhou a pomocí dobrých rad a mnoha praktických cvičení dospěje až na tu nejvyšší, k osvícení. Je to recept, který od základů změní váš život a odhalí vám tajemství dokonalého a trvalého štěstí. (Založil/a: Rosie5)