Pro jednu noc

Pro jednu noc Originální název: Nech prší, keď plačem

Brána - 2014
ISBN: 978-80-7243-696-5

Brána (2014) 978-80-7243-696-5 272

Nad dlouholetým přátelstvím dvou mladých žen, Viktorie a Tamary, visí Damoklův meč. Viktorie totiž podlehne síle okamžiku a stráví noc s kamarádčiným přítelem záhy poté, co Tamaru požádal o ruku. Oba si uvědomují, že selhali. Do života Viktorie však vstoupí nový muž a náhlý příval nové lásky potlačí její hřích. Pravda však přesto vyplave na povrch a má devastující dopad. Pro jednu noc je román o důsledcích nerozvážného jednání a o chybě, která se neodpouští… (Založil/a: TeJoUsHeK)

Lucianna
  21. 3. 2015, 14:25
Abych pravdu řekla, tak jsem tuhle knihu vůbec neplánovala číst. Četla jsem ji jen proto, že jsem chtěla oddych o těch, co vlastně furt čtu a chtěla jsem něco nenáročného na čtení. Asi bych to nepopsala jako zázrak. Spíše bych řekla, že je to takový průměr. Konec jsem opravdu nečekala. Jinak bych asi bývala dala asi 1-2 hvězdičky. Jinak se to lehce čte, ale jestli máte raději něco, kde se více děje. Nedoporučila bych tuto knihu. Taky tam na mě bylo až moc nevěry. Strašně mě štve, že nevím, jak to dopadlo s Marcelem a Soňou nebo jejím tátou a mámou.
dzudi18
  19. 7. 2016, 15:02
Tahle kniha se moc dobre cte,nenarocna na premysleni a zapletku,takova odpocinkova,kdyz clovek vypne.Mne vubec nevadilo,ze nevim,jak dopadli vsechny postavy ve knize,aspon nam spisovatelka nechala narok domyslet jsi to,mne stacilo,ze vim,jak dopadli hlavne postavy.