Koruna v ohrožení

Poprvé vydáno celosvětově: 2012

Wales - 2014
ISBN: 978-80-86939-89-6

Wales (2014) 978-80-86939-89-6 365

Bitva je v plném proudu. Zatímco vojska Velké Keshe postupují nezadržitelně vpřed, lord James Jamison Dasher začíná rozplétat spletité předivo, které stojí za válečnými manévry. Ukazuje se, že vyhlídka na mír nemusí být nakonec tak lákavá. Nebezpečí převratu nabírá zřetelné obrysy s každým dnem a král stále nestanovil následníka trůnu. Mladý Hal z Crydee a jeho přítel Tyr Hawkins, šampion Dvora mistrů, byli pověřeni, aby doprovodili princeznu Stephané do bezpečí. Mají ale vůbec kam jít? Pug s Magnusem usilovně pátrají po tajemném strůjci konfliktu, je možné, že mají poslední události společného jmenovatele? (Založil/a: kozel89)

kozel89
  14. 6. 2014, 19:25
Nevím co už ke knihám od Feista dodávat. Tohle u jiného autora nepociťuju. Kniha mě baví každou stránkou a příběh je perfektní. Kniha mi dala všechno co jsem od ní čekal. Od akce přes romantiku až po politiku. Konec knihy mne opět, jak to tak u Feista bývá, neskutečně dostal. Už teď se těším na (bohuže) poslední díl celé midkemijské ságy. Jen doufám, že nevýjde zase až za dva roky.
Staré známé i nové postavy dostanou rovnocenný prostor a kniha baví od začátku až do konce.
Řekl bych, že u nás dost nedoceněný autor.