Amazing Spider-Man #2: Odhalení

Amazing Spider-Man #2: Odhalení Originální název: Amazing Spider-Man Vol. 2: Revelations

Crew - 2005
ISBN: 80-86321-91-6

Crew (2005) 80-86321-91-6 136

Na konci prvního svazku teta May pochopila, že Petr Parker je Spider-Man... Nyní se s tímto faktem musí vypořádat, zatímco její synovec má plné ruce práce s hledáním zmizelých dětí a soubojem s nehmotným protivníkem, stejně jako i se svou novou prací pedagoga. (Založil/a: matrosh)

NinadeL
  28. 2. 2015, 13:42
Zatímco Crew vydala pokračování Návratu ve dvou knihách, respektive sešity 37-48, UKK nabízí téměř totéž v jednom svazku, respektive jen sešity 37-45. Takže pokud se vám tenhle run fakt líbí, je jasné, že dáte přednost sérii od Crwe, která došla až k 7. svazku, pokud je pro vás UKK čistě rozkoukávací sérií na téma, "co by mě z Marvelu mohlo bavit", ty další tři sešity bez problému oželíte. Čím je ale právě tenhle Amazing Spider-Man zajímavý? Skvělou situací odhalení pravé identity Spider-Mana před tetičkou May, klasickou krizovkou s MJ a sešitem z období "Ani slovo!", kdy je celý sešit 39 odvyprávěn bez dialogů. Podobná zajímavost už byla v UKK New X-Men: Impérium.