Registrovat
Přihlášení
nebo
Ztracené heslo?
Na úvodní stránku Na úvodní stránku
Československá bibliografická databáze
Registrovat

TEAM

80%
4 1
Hodnotit lze až po přihlášení
Zavřít Chcete knihu okomentovat, hodnotit či ji uložit do svého knižního seznamu? Začnete zde

TEAM

Podtitul: Příběh hudební legendy


Autor:
Originální název: TEAM
Poprvé vydáno celosvětově: 2012

Nejnovější vydání:
TRIO Publishing - 2012
ISBN: 978-80-89552-12-2
Počet stránek: 256
Skrýt  

Všechny obaly

Skrýt  

Všechna vydání knihy

Nakladatelství (rok) ISBN Počet stránek Poznámka
TRIO Publishing (2012) 978-80-89552-12-2 256

První a jediná kniha o hudební legendě české a slovenské scény, skupině TEAM.
Knihu napsal člověk nejpovolanější, textař skupiny Daniel Hevier, který s TEAMem strávil téměř 25 let, spolu se svým synem Danielem Jr.

Kromě obligátní chronologie zde naleznete příběhy ze zákulisí, vysvětlení vztahů, sólové úniky Paľa Habery i to, jak se s nimi kapela vyrovnávala, osobní zápisky kapelníka Dušana Antalíka, záznamy technika, výpovědi režisérů a zvukových mistrů, ukázky dobového tisku, raritní fotografie, které ještě nikde nebyly zveřejněny, úryvky bizarní korespondence, vyznání fanoušků, diskografii a rozbory jednotlivých CD, názory kolegů z branže na TEAM, příběhy o tom, jak vznikaly písně, zážitky z cest, šňůr a turné a mnoho cenného textového a obrazového materiálu. (Založil/a: nevermore)

(více)  

KomentářeNové komentáře můžete vkládat po přihlášení | Nemáte zde účet? - Rychlá registrace

nevermore
80% 80% 80% 80% 80%
  25. 5. 2014, 21:52
Knihu jsem dostal jako dárek, sám bych do bigrafie TEAMu rozhodně nezainvestoval. Fakt je, že je podána zajímavě a ne jako "Knihy o.." které jsem doposud četl. Součástí jsou tak třeba i diskuze z Youtube nebo názory odpůrců.

Vytkl bych snad jen někdy až přílišnou podbízivost. Nemyslím si, že je potřeba nějak důrazněji adorovat, beztak to nebude číst nikdo jiný, než komu ta hudba aspoň něco říká.

Do řitě bych nakopal toho, kdo prováděl korekturu. Překlepy, nesmysly (Pieseň pre náročných! :D), dokonce místy i nepřeložené slovenské pasáže, které prostě někdo zapomněl převést (je to strana 131, ak mi niekto neverí). Kurva jednou jsou od toho ty lidi placený, tak dop*dele dělám svoji práci pořádně. Vždyť už se to pak nedá zpětně doopravit. Tohle mě fakt štve.

Jinak docela dobrý... překvapivě. Čekal jsem míň.