Vzpomínky a zamyšlení

Poprvé vydáno celosvětově: 2013

Ikar - 2014
ISBN: 978-80-249-2359-8

Ikar (2014) 978-80-249-2359-8 472

Vzpomínková kniha bývalého sovětského prezidenta Michaila Gorbačova dokumentuje dobu jeho politických začátků i přelomová mezinárodní jednání. Gorbačov se rovněž věnuje soukromým záležitostem, vrací se do dětství, vzpomíná na rodiče i na manželku a uvádí řadu zajímavostí ze svého života. (Založil/a: Morsie)

Morsie
  22. 5. 2014, 14:42
Ráda čtu životopisy a ráda čtu životopisy velkých politiků, o to pak víc, když vanou z východu. Tuhle knížku od Michaila Gorbačovova jsem sehnala na veletrhu knih. Vlastně docela náhodou, původně jsem toužila po beletrii, ale jak už to tak bývá, tenhle titul se mi přimotal pod ruku a já si nemohla pomoct. A teď jsem fakt ráda. Čekala jsem totiž jen hromadu politiky, ale místo toho jsem se dočkala Gorbačovova skutečného života. A za to jsem nemálo ráda. Vždycky mě baví knihy, které ukazují významné lidi v jejich prostém člověčenství.
otik17
  25. 7. 2015, 12:01
Nejkrásnější kniha co jsem četl. Autor vypráví o svém životě jak vyrůstal v děsných podmínkách určitě doporučuju