Žádný sex, je úterý

Poprvé vydáno celosvětově: 2011

Mladá fronta - 2014
ISBN: 978-80-204-3255-1

Mladá fronta (2014) 978-80-204-3255-1 198

Třicet šest, těhotná a bez manžela?! Tak si Katy svůj život rozhodně nepředstavovala.

Chodí sice s Benem, jenže ten je o osm let mladší, do závazků se zrovna nehrne, a o tom, jestli je otcem jejího dítěte, Katy vážně pochybuje. A vlastně i o tom, jestli je ten pravý. Protože tu byl ten třídní sraz… A protože tam byl Matthew… A protože přeskočila jiskra… A protože spolu skončili v posteli…

No, dobře, úlet. Jenže když se po osmi měsících nečekaně setkávají na předporodním kurzu, kde je Matthew se svou těhotnou manželkou a Katy s Benem, zažijí všichni pořádný šok. Zvlášť, když si Matthew dá dvě a dvě dohromady a uvědomí si, že stará láska nerezaví. Jenže co Ben? Není to sice žádný princ na bílém koni, ale má ho ráda a dokáže ji rozesmát. Ne, život není jednoduchý a Katy stojí před těžkou volbou. Rozhodne se správně? (Založil/a: Jamesová)

Tracy Bloom Tracy Bloom

Veru.K
  14. 7. 2014, 22:06
Super oddechovka na jedno odpoledne, i když bych občas Bena i Matthewa přetáhla něčím přes hlavu a Katy to s tím pláčem občas taky trošku přeháněla ...
Knihomolka
  30. 6. 2015, 17:48
Druhá kniha od autorky, kterou jsem měla v ruce. Ve srovnání s Jsem single a pomstím se tentokrát opravdu zajímavá zápletka. Ale ouvej. Pomineme-li fakt, že hlavní hrdinka se ve věku 36 let chovala občas jako zastydlý teenager pak její "osudoví muži" na tom byli ještě hůře. Ben, který se ve věku 28 let choval jako by mu bylo 16 (scéna večeře u Alison a Matthewa byla přímo ostudná) a Matthew, který se vyjádřil v tom smyslu, že se jeho žena v důsledku dlouhodobé touhy po dítěti "chovala jako kráva" a proto jí byl nevěrný také nepůsobil dojmem kladného hrdiny. Závěrečná scéna byla vtipná díky Danielovi, ale to bylo tak vše. Po velkolepém finále mě napadla jediná věta: Kdo chce kam......
LenkaZ
  27. 5. 2015, 13:55
Za mně bohužel jen tři hvězdičky. Četlo se to snadno a rychle, ale nelíbily se mi takové ty tipické stereotypy, jak se těhotná Katy stále cítí jako mamut, jak se nemůže vysoukat z auta, neustálé záchvaty pláče... Zápletka je sice dosti šílená, ale proč ne. Jen si trochu nejsem jistá, jestli v reálu by měla stejné zakončení jako v knize. Ale jako oddechovka na dva tři večery to zase špatné nebylo :)
Demisha
  19. 7. 2016, 22:16
Zhodnotit tuhle knížku jde dost těžce... Na jednu stranu jsem zklamaná, protože hlavní hrdinku jsem celou polovinu knihy neměla ráda, na druhou stranu mě ale už dlouho žádný charakter v knize nepobavil tak jako Daniel a Bezmozek a musím říct, že i když je to oddechovka, rozhodně si tuhle nezapomenutelnou knížku ještě někdy v budoucnu přečtu a doporučuju pro čtenáře, kteří si potřebují oddechnout a pobavit se :D
Sylvia
  3. 7. 2015, 21:35
Kniha mě hlavně zaujala svou zápletkou a stále jsem si říkala, jak autorka vyřeší problém. Bývalá láska nebo dá šanci novému? Pro prázdniny naprostá oddechovka mezi praci na zahradě a popíjením mojita v altánku :-)