Principy splněných přání

Principy splněných přání

Dialog - 2012

Dialog (2012) 188

Kdo aspoň jednou za život neprocítil magický okamžik, v němž se uskutečňovalo jeho velké přání? Jednalo se o nevysvětlitelný, nedefinovatelný a blahem provázený pocit. Jak se tento moment odlišoval od ostatních, v nichž se toužebná přání neuskutečnila? Autorka tvrdí, že se každý z nás narodil ke splnění konkrétního životního úkolu. Například aby něco konkrétního vytvořil, anebo se stal prostředníkem k naplnění životních úkolů bližních, aby svůj nebo cizí život akceleroval, přibrzdil, vyladil nebo naplnil smyslem. Uskutečňujeme-li významné životní úkoly, pak se naše přání plní, byť by byly nejbizarnější. Splněné přání lze přirovnat ke křižovatce, která nás navede k uskutečnění životního úkolu. Pokud se však naše přání s železnou pravidelností neplní, pak je jisté, že směřujeme nesprávným směrem. Podle návodů této knihy lze hledat předurčené životní úkoly, a tímpádem okoušet slast ze splněných přání. Ohromí nás líčení osudů autorčiných klientů, které se zprvu vyvíjely velmi nepříznivě, aby se vzápětí téměř zázračně obrátily k lepšímu. (Založil/a: Mischulka)