Dieta každý druhý den

Dieta každý druhý den Originální název: The Every Other Day Diet

Millennium Publishing - 2014
ISBN: 978-80-86201-83-2

Millennium Publishing (2014) 978-80-86201-83-2 240

Dieta pro všechny, kdo nesnášejí diety! Jediná vědecky prokázaná půstová dieta.
Je vědecky dokázáno, že Dieta každý druhý den funguje! Navíc navždy změní způsob vašeho uvažování o dietách. Její nesporné výhody zahrnují: Žádné strádání – V dietních dnech jste sice omezeni kaloriemi, ale ve dnech svátečních si můžete dopřát, cokoliv a kolik chcete. Žádná komplikovaná pravidla – Dieta každý druhý den má jen jedno pravidlo – v dietních dnech jezte přibližně 500 kalorií. Žádný hlad – Být na dietě pouze polovinu času znamená, že dlouhodobě nemáte hlad. Vždy si můžete hned druhý/následující den dopřát, co si přejete.
Kniha s mnoha tipy a recepty vám pomůže dosáhnout vaší vytoužené váhy a přináší jednoduchý plán na její udržení. Dieta každý druhý den je dieta, na kterou jste čekali! (Založil/a: janeicka)

#zdraví

Trina1
  27. 8. 2014, 21:18
Z těch pár diet, které jsem vyzkoušela, je tohle bomba!!! Opravdu to funguje! A dietní dny se dají v pohodě zvládnout, když víte, že druhý den si můžete dát, co je libo - jako třeba v mém případě zákusek či chipsy :). Proto nebudete mít potřebu v dietních dnech hřešit. Navíc za cca 2 týdny (přesně jak je psáno v knížce) u mě skutečně hlad při dietních dnech téměř vymizel a při svátečních dnech jsem přestala mít potřebu se přecpávat. Je to ideální pro ty, co nemají pevnou vůli k dodržování přesných jídelníčků či počítání kalorií.