Madonna

Podtitul: Proměny vévodkyně sexu

Knihcentrum - 1998
ISBN: 80-86054-50-0

Knihcentrum (1998) 80-86054-50-0 95

Obraz Madonny jako sexuálně nenasytné ďáblice v kožených kalhotách a lesklém korzetu od Gaultiera a se řetězy na rukou vydržel poměrně dlouho. Krize nastala po vydání knihy ,,Sex" a neúspěšném filmu ,,Tělo jako důkaz". Madonna byla okoukaná, bez tajemství a na žhavou erotiku už poněkud v letech. Ještě v roce 1992 byla největší žijící pop-hvězdou s majetkem přes 200 milionů dolarů a se 70 miliony prodaných desek. Polovina světa viděla její film ,,S Madonnou v posteli" a její nejslavnější světové turné, během nějž na podiu masturbovala. Ale... Je teď už jiná? Snad. Proměnila se. (Založil/a: veronica 01)

Daniel Stern Daniel Stern

veronica 01
  31. 5. 2014, 10:11
Zřejmě ta nejhorší kniha jakou jsem o Madonně zatím četla. Je tu spousta omylů, neověřených drbů a nepřesností, až jsem se u toho musela občas smát. Autor má zřejmě zmatek v celé Madonnině diskografii včetně názvů alb nebo se mu pletou také názvy jednotlivých skladeb. Snad po celou dobu čtení jsem měla pocit, že sám autor Madonnu zrovna moc nemusí a snaží se na ni naházet co největší množství špíny jaké jen jde, také dost často přehání a vidí okolo Madonny erotiku a sex i tam kde vůbec není. Ale abych o knize řekla také něco pozitivního, tak jsou tu moc hezké fotografie (ale občas doplněné dost bizarním, nebo až přihlouplým popiskem).