V ringu

Poprvé vydáno celosvětově: 2013

Baronet - 2014
ISBN: 978-80-7384-845-3

Baronet (2014) 978-80-7384-845-3 312

Brooke Dumasová se vždy toužila dostat na olympijské hry. Její sen o zlatu roztříštilo zranění kolene, nyní proto jako fyzioterapeutka pomáhá podobně zraněným sportovcům. Nejlepší kamarádka Melanie ji jednoho dne zavede na zápas v boxu, který jí změní celý život – potká zde slavného zápasníka Remingtona Tatea. Brooke je přesvědčena, že to jediné, co po ní chce, je rychlovka na jednu noc, on si ji ale najme jako svou fyzioterapeutku. Brooke to k Remingtonovi přitahuje, chce ho víc, než kdy chtěla cokoli jiného, on se ale drží zpátky. Remington chce poprvé v životě skutečný, vážný vztah, nejprve ho ale Brooke musí opravdu poznat – i se všemi jeho temnými tajemstvími. (Založil/a: Samie)

Katy Evans Katy Evans

S.monika
  23. 8. 2014, 17:04
noo ... smíšené pocity jsou na místě. Knihu jsem otevřela z dlouhé chvíle a pobavila mě, ale né protože by byla směšná, ale tak jednoduchá. Pořád si říkám, jestli nejsem přehnaný cynik. Ale mám pocit, že téma současných "ženských románů" je chtíč, sex a láska na první pohled. Nic hlubšího, promyšleného. Prostě nová doba! ... O bipolární poruše také něco vím a myslím si, že není vhodně pojata. Tak 3 hvězdy .. (ale jen za sexy popisy Remyho ;) )
Evelýny
  19. 7. 2014, 10:07
Po přečtení tohoto příběhu mám rozporuplné pocity. V knize jsou velmi pěkné a někdy i vtipné pasáže střídány stále se opakujícími "nablblými" úvahami hlavní hrdinky, které mě doslava nutily přeskakovat text. Možná záměrem spisovatelky bylo tímto způsobem demonstrovat zoufalou situaci Bruuke.O boxu nic nevím, ale o bipolární poruše vím dost z vlastní zkušenosti. Toto téma je velmi závažné na to, aby se k němu přistupovalo naivním a tudíž velmi zkreslujícím způsobem. Za postavu Remingtona - která je velmi zdařile nastíněna - a za čtivost některých pasáží dávám 3 hvězdy.
Nikolka001
  7. 8. 2014, 18:05
Čtivý romantický a erotický příběh o dvou lidech, kteří k sobě nalezli cestu. Rozhodně doporučuji lidem, kteří miluji romantiku a mají chuť se občas zasmát. Těším se na další díl. :)
martinexa
  6. 6. 2015, 11:19
Rozhodně to je čtivé, ale ta bipolární porucha jak podaná dost nešťastně na můj vkus. No, uvidíme jak se to bude vyvíjet dál, i když podle mě pokračování u těchto knížek mi přijde zbytečný.
Lokajka
  9. 11. 2015, 11:55
Tato knížka je opravdový PŘÍBĚH... Příběh plný lásky, sexu, tužeb, touhy, strachu, nepochopení a zoufalé touhy po tom, aby Vás někdo přijal takového jaký jste... Katy Evans píše úžasné příběhy, které Vás vezmou za srdce... Tenhle příběh se čte JEDNÍM DECHEM!!!! Hned Vás donutí si přečíst druhý i třetí díl, a pak pokračovat v celé sérii, která opravdu nezklame!!! Je nabitá láskou, vášní, strachem, touhou ... Opravdu vřele doporučuji tuto knihu i další z její série pro všechny co mají rády příběhy, nad kterým Vám srdce opravdu buší...
Versa5
  2. 8. 2015, 17:31
Na knihu jsem se tešila, ale hodně mě zklamala. První půlku jsem přečetla za odpoledne a byla jsem nadšená, ale za půlkou knihy mě už nebavilo stále číst, jak je Remy úžasně svalnatý, krásný a kdoví co ještě. Autorka by si měla asi najít pořádnýho chlapa, aby jí přestali napadat ptákoviny. Odhaduju, že kdyby se vynechali všechny ty chvalozpěvy, byla by to slušná kniha. Teď jen nechápu, jak může mít takové hodnocení. Asi se spoustě lidem prostě líbí prostoduché příběhy bez pořádného děje. Raději si přečtěte Krásnou katastrofu nebo Easy.