Včera Tě budu milovat

Poprvé vydáno celosvětově: 2013

Egmont - 2014
ISBN: 978-80-252-2961-3

Egmont (2014) 978-80-252-2961-3 304

Marina má vše: peníze, přátele i skvělou budoucnost. Navíc se už od dětství důvěrně zná
s pohledným chlapcem od vedle, který je matematický genius a pochází z jedné z nejslavnějších rodin v zemi. Em nemá nic: je uvězněna v malé cele uprostřed vojenského komplexu. Zbývá jí jen hlas chlapce z vedlejší cely a seznam úkolů, který najde v odtokovém kanálku. Přesto mají Marina a Em společnou jednu důležitou věc: jsou jedna a tatáž dívka. Em nyní musí cestovat v čase o čtyři roky zpátky, aby zabránila děsivé budoucnosti, před kterou prchá. Je jen jeden způsob, jak to udělat: Em musí zabít člověka, který vynalezl stroj času – svého nejlepšího kamaráda z dětství a chlapce, kterého celé roky tajně miluje. Ale Marina se ho nevzdá bez boje a je odhodlaná ho chránit za každou cenu, i kdyby to mělo znamenat, že sama přijde o život. Ocitne se tak spolu s Em v závodě s časem, který však může vyhrát jen jedna z nich. (Založil/a: Rutsuka)

Katniss Lavender
  17. 8. 2014, 23:51
Moc často nečtu knížky tohoto typu, tedy něco mezi romancí, scifi a thrillerem. Většinou proto, že mě po chvíli nudí, jsou zdlouhavé a zbytečně složité. Tady je to ale jiné. Byly chvíle, kdy jsem si říkala, že už by se to konečně mohlo pohnout z místa, ale ne proto, že bych byla znuděná, ale proto, že jsem byla netrpělivá a nutně jsem potřebovala vědět jak to bude dál! Pokud nad touto knihou váháte, přestaňte s tím a šup do čtení! Mohu jen doporučit!
IvannaManson
  23. 8. 2015, 21:56
Ze začátku mě moc nebavila, protože jsem hodně věcí nepochopila, pak se ale vše vyjasnilo, kniha byla napínavá, i když musím přiznat, že více mě bavily kapitoly o Em, takže jsem čekala spíše na ně. Konec byl taky zajímavý, neočekávaný, takže 4 hvězdičky.
Reeeniiik
  12. 3. 2016, 20:14
Napínavé, s rychlým spádem, záblesky Eminy minulosti, kterou nechce, aby Marina někdy prožila - chce jí uchránit od toho všeho, co musela prožít ona sama. Konec knížky jsem prostě musela dočíst, i kdyby mi měly oči vypovědět službu ! :)