Růženec mi zachránil život

Růženec mi zachránil život Originální název: The Rosary - the Prayer that Saved My Life

Cesta - 2014
ISBN: 978-80-7295-180

Cesta (2014) 978-80-7295-180 252

Autorka knih Přežila jsem, Odpustila jsem, Panna Maria kibežská a Chlapec, který se setkal s Ježíšem (spolu se Stevem Erwinem), se narodila ve Rwandě a studovala na Rwandské národní univerzitě. Genocida v roce 1994 ji připravila o většinu rodiny. V této knize se s námi svěžím, prostým i vtipným způsobem dělí o své osobní zkušenosti s celoživotním objevováním moci a krásy růžence: své seznamování s ním ve vlastní rodině, která se růženec pravidelně společně modlila, studium růžence při přípravě na biřmování, jeho každodenní modlitbu během tří měsíců skrývání před zabijáky. Věří, že tato prastará modlitba ji v době, kdy bylo zavražděno přes milion nevinných lidí, zachránila před smrtí. I dnes, dvacet let po těchto událostech, se Immaculée modlí denně růženec, který ji bohatě odměňuje: posiluje její víru a naplňuje ji štěstím. Ukazuje, jak může každého bez rozdílu vyznání obohatit objevování tajemství a příslibů modlitby, která jí skutečně zachránila život. (Založil/a: chrispe)