Thor: Poslední Viking

Thor: Poslední Viking Originální název: The Mighty Thor: The Last Viking
Poprvé vydáno celosvětově: 2013

Hachette Fascicoli - 2014

Hachette Fascicoli (2014) 176

Pohleďte na epické dobrodružství boha hromu rozpínající se napříč celým vesmírem! Žádný ze scenáristů, kteří kdy psali o tomto hrdinovi s kladivem, po sobě nezanechal tak působivé dědictví jako Walt Simonson. Uvnitř této knihy najdete několik prvních sešitů jeho neuvěřitelného působení v sérii Thor, během kterého v ní způsobil revoluci. (Založil/a: NinadeL)

#thor  #marvel  #ukk  #superhrdina

Honzissis
  25. 6. 2016, 11:57
Tak začínáme s další třetí knihou v pořadí, podle očíslování svazku. Po přečtení prvního sešitu, můj první dojem byl "a to jako fakt?". Ale posléze jsem se do toho dostal, velice zábavné, napínavé a s parádní Simonsonovou kresbou. Doladěno perfektním přepracovaným coloringem. Ray Billa si musí oblíbit každý a co mě dostalo, tak vsuvky ze vzdálené pekelné kovárny, kde se končilo slovem DOOM! Přečteno na jeden zátah a udělalo to na mě velice dobrý dojem. Mám chuť si dohledat další pokračování! Doporučuji s verdiktem 85%. DOOM!